


867 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 215 4617 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 410602F025;410602F026;410602F027;410604M525;410604M526;410605M325;4106071J25;4106071J26;41060BM425;D1060BM40A;410602F025;410602F026;410602F027;410604M525;410604M526;410605M325;4106071J25;4106071J26;41060BM425;D1060BM40A;461981 |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 1997, 2001, 1996, 1995, 1992, 1994, 2005, 1993, 2000, 1991, 2003, 2004, 2002, 1998, 1990, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera, Almera |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 129.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |