1 446 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 243 9116/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 5581079J00;5581079J10;71742853;71750033;5581079J00;5581079J10;71742853;71750033 |
| Висота | 56.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2013, 2025, 2012, 2024, 2021, 2018, 2009, 2022, 2015, 2016, 2007, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 131.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |