2 271 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 243 0620-2/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004208504;0054200920;0054201220;0074205620;A0004208504;A0054200920;A0054201220;A0074205620;0004200305;0004201005;000420100590;0004208504;0054200920;0054201220;0074205620;007420562095;A0004208504;A0054200920;A0054201220;A0074205620 |
| Висота | 71.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2013, 2025, 2012, 2024, 2021, 2018, 2009, 2022, 2015, 2016, 2007, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |