| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 223 4915 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | GDYL2643Z;GMY02643Z;GMY02643ZA;GMY02643ZB;GMY02643ZC;GVY02643ZA;GDYL2643Z;GMY02643Z;GMY02643ZA;GMY02643ZB;GMY02643ZC;GVY02643ZA |
| Висота | 47.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2020, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Товщина | 14.7 мм |
| Ширина | 104.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |