


1 441 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 237 6017 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 77362273;77363579;77363580;77363818;77363818;77363819;77364273;77365560;9949203;77362273;77363579;77363580;77363818;77363819;77364273;77365560;9949203 |
| Висота | 50 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2008, 2010, 2014, 2011, 2005, 2013, 2003, 2004, 2007, 2002, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia |
| Сумісність з моделлю | 159, Brera, Spider, Delta |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 116.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |