1 496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 252 1518 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004206704;0064203320;0064203420;0064206820;0074207720;0074209020;A0004206704;A0064203320;A0064203420;A0064206820;A0074207720;A0074209020;0064203320;0064203420;0064206820;0074207720;0074209020;A0064203320;A0064203420;A0064206820;A0074207720;A0074209020 |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2019, 2014, 2011, 2017, 2018, 2013, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |