



5 275 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 224 2520/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 04465WAA01;04465WAA02;34108863322;34116872750;34116874430;34116880734;34116880735;34116888457;34116888458;34116889570;6872750;6874430;6880734;6880735;6888457;6888458;6889570;8863322;04465WAA01;04465WAA02 |
| Висота | 94.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 3, #3, 6 |
| Товщина | 19.9 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |