1 030 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 215 1518/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 45022S6DE01;45022S6DE50;45022S6DE51;45022S74E10;45022S74E50;45022SK3E00;45022ST3E00;45022ST3E01;45022ST3E10;GBP90313;GBP90313;GBP90315;GBP90315AF;GBP90324;GBP90325;GBP90325;GBP90325AF;GBP90336;GBP90336AF;GBP90340;GBP90340AF;SEB000290;SEB000290;SFP000390;SFP000390;SFP000410;SFP000410;SFP100180EVA;SFP100190EVA;SFP100260;SFP100360;SFP100360;GBP90313;GBP90325;SEB000290;SFP000390;SFP000410;GBP90313;GBP90315;GBP90315AF;GBP90324;GBP90325;GBP90325AF;GBP90336;GBP90336AF;GBP90340;GBP90340AF;SEB000290;SFP000390;SFP000410;SFP100180EVA;SFP100190EVA;SFP100260;SFP100360;SFP100360 |
| Висота | 68.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 1988, 2000, 2003, 2002, 1990, 1997, 1992, 1989, 2005, 2004, 1999, 1996, 1994, 1993, 1998, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda, Rover, Land Rover, MG |
| Сумісність з моделлю | Civic, Coupe, 45, 25, 400, Freelander |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 129.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |