1 663 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 236 2316/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2288889;2288890;2444446;34212288889;34212288890;34212444446;34216767145;34216767146;34216774417;34216777240;34216779294;34216788183;34219804739;34219808172;6767145;6767146;6774417;6777240;6779294;6788183;9804739;9808172 |
| Висота внутрішньої накладки | 45 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2015, 2008, 2010, 2014, 2011, 2005, 2013, 2016, 2004, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 95.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |