1 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 218 4819 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1001095;1027703;1031843;1144180;7M0698151;7M0698151;7M0698151A;7M0698151A;7M0698151B;7M0698151B;95VW2K021AA;95VWX2K021AA;7M0698151;7M0698151A;7M0698151B;7M0698151;7M0698151A;7M0698151B;647981 |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 2010, 2014, 2011, 2000, 2013, 2003, 2002, 1997, 2012, 2005, 2004, 2009, 1999, 1996, 2015, 2007, 1998, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Товщина | 19.7 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |