1 635 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 239 1517 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2288854;2288855;2289143;2289145;34106884263;34106884263;34112288854;34112288855;34112289143;34112289145;34116767143;34116767144;34116771837;34116771838;34116772892;34116774050;34116860016;34116860016;6767143;6767144;6771837;6771838;6772892;6774050;6860016;6860016;6884263;6884263 |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2013, 2025, 2012, 2024, 2021, 2005, 2018, 2004, 2009, 2022, 2015, 2016, 2007, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина | 131.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |