1 081 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 211 5317 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0014209420;0014209820;0024201520;0054200220;A0014209420;A0014209820;A0024201520;A0054200220;0014209420;0014209820;0024201520;0054200220;A0014209420;A0014209820;A0024201520;A0054200220 |
| Висота | 73.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 1996, 1995, 1992, 1989, 1988, 1993, 2000, 1994, 2003, 1991, 2002, 1998, 1990, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, C-Class, E-Class, SL |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 99.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |