1 195 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 235 5717/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1121895;1130120;1152316;1207104;1219892;1219894;1219897;1522070;1S712M008AD;1S712M008AE;1S712M008AF;1S712M008BB;1S712M008BC;1S712M008BD;7701207187;C2S17362;C2S20893;C2S33408;C2S52080;C2S17362;C2S20893;C2S33408;C2S52080 |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2000, 2013, 2003, 2025, 2002, 2012, 2024, 2021, 2005, 2018, 2004, 2009, 2022, 2015, 2016, 2007, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Mondeo, X-Type |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 115.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |