1 243 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 246 1817/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 581013FA11;581013KA20;581013KA30;581013LA20;S581012EA30;581013FA11;581013KA20;581013KA30;581013LA20;S581012EA30 |
| Висота | 59.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2008, 2010, 2011, 2005, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tucson, Sonata, Grandeur |
| Товщина | 17.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 131.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |