1 151 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 233 0218 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1605979;1605979;4501150;4501150;4502797;4502797;7701205294;7701206369;7701207166;9161450;9162600;93173155;1605979;4501150;4502797;9161450;9162600;93173155;1605979;4501150;4502797 |
| Висота | 66.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2000, 2013, 2003, 2025, 2002, 1997, 2012, 2024, 2021, 2005, 2018, 2004, 2009, 2022, 1999, 2015, 2016, 2007, 1998, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 138.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |