| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 215 0717/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 425089;425281;557281 |
| Висота | 73.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 1992, 1989, 1994, 1993, 1991, 1998, 1990, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605 |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Ширина | 130.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |