1 226 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 209 4119/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004200720;0004209920;0014201220;0054204420;A0004200720;A0004209920;A0014201220;A0054204420;0004200720;A0004200720 |
| Висота | 59.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 1992, 1984, 1989, 1988, 1993, 1994, 1991, 1987, 1985, 1986, 1998, 1990 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, E-Class |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 108.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |