1 858 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 224 2316/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004205200;0004205900;0004207803;0004208300;A0004205200;A0004205900;A0004207803;A0004208300;0004205200;0004205900;0004207803;0004208300;A0004205200;A0004205900;A0004207803;A0004208300 |
| Висота внутрішньої накладки | 70.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2021, 2017, 2018, 2016, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 122.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |