



2 272 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 250 2916/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2284766;2284989;2464314;34212284766;34212284989;34212464314;34216855474;34216876422;34216887576;34218099354;6855474;6876422;6887576;8099354 |
| Висота | 88.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2020, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2011, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 71.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |