1 192 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 214 7018/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1074971;1134158;6197738;6965579;7018202;92VB2K021AE |
| Висота | 64 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 1992, 1989, 1988, 1993, 2000, 1994, 1991, 1987, 1985, 1986, 1998, 1990, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Товщина | 18.7 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |