1 330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 218 2919 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 12759808;1605036;1605036;1605654;1605912;1605966;1777990;1777990;4478254;4907739;90512037;90512037;90544439;9195146;9195146;9198688;9198688;93191802;93191802;1605036;1605654;1605912;1605966;1777990;90512037;90544439;9195146;9198688;93191802;1605036;1777990;12759808;4478254;4907739;90512037;9195146;9198688;93191802 |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 2000, 2003, 2002, 1997, 1992, 2005, 2004, 2009, 1999, 1996, 1994, 1993, 2007, 1998, 2008, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Saab, Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 95, Astra, 9-5, Calibra |
| Товщина | 19.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |