1 889 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 225 9417 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 155253709;1613260780;1613260780;1613260780;1673597480;1673597480;1673597480;1678168280;1680791780;1613260780;1673597480;1678168280;1678168280;SU001A3132;SU001B2799;SU001B3530;SU001B4449;1613260780;1673597480;1678168280;1678168280;SU001A3132;SU001B2799;SU001B3530;155253709 |
| Висота | 69.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Opel, Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Jumpy, Vivaro, Expert, Ulysse, Zafira, Zafira |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 180.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |