2 102 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 220 3219/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004208700;0084203620;A0004208700;A0084203620;0004208700;0084203620;A0004208700;A0084203620 |
| Висота внутрішньої накладки | 59.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |