| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 240 9717 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 7L6698451B;7L6698451B |
| Висота | 70.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2015, 2008, 2010, 2014, 2011, 2005, 2017, 2018, 2013, 2016, 2003, 2004, 2007, 2002, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Товщина | 17.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 86.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |