2 474 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 246 8820/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2449266;34112449266;34116775314;34116850885;6775314;6850885 |
| Висота | 68.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2010, 2014, 2011, 2017, 2018, 2013, 2016, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |