1 957 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 221 2317/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 13517694;13517694;13517694;1679468680;13517694;13517694 |
| Висота | 46.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Товщина | 18.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 106.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |