1 450 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 219 4519/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 8E0698151;8E0698151A;8E0698151N;8E0698151N;8E0698151;8E0698151A;8E0698151N |
| Висота | 69.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 1996, 1995, 1994, 2000, 1998, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, Passat |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 118.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |