1 328 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 242 5317 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0054200720;0054204320;0054204920;0054208120;0064201320;0064206120;0074208520;A0054200720;A0054204320;A0054204920;A0054208120;A0064201320;A0064206120;A0074208520;000420020590;0054200720;0054204320;0054204920;0054208120;0064201320;0064206120;0074208520;007420852095;A0054200720;A0054204320;A0054204920;A0054208120;A0064201320;A0064206120;A0074208520 |
| Висота внутрішньої накладки | 54.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2013, 2025, 2012, 2024, 2021, 2018, 2009, 2022, 2015, 2016, 2007, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Товщина | 17.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 122.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |