


2 693 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 224 9220/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2N0698451A;2N0698451A;65508206007;2N0698451A;2N0698451A;65508206007 |
| Висота | 64.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, MAN |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 170.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |