Застосування:
Оригінальні номери:
025 235 8118, 0775 00, 0775.00, 10300931, 10492, 1050790, 114 348, 13.0460-2883.2, 13046028832N-SET-MS, 13046028832N-SET-MS, 13046028832-SET-MS, 151-1341, 16484, 19-1111, 22-0547-0, 224791, 23581.190.1, 2358101, 2775.00, 30 91 6484, 300931, 301667, 323310, 37241, 402B0492, 50-00-0935, 5000-1419, 500935, 5502224791, 55469, 563.0, 563.0, 573101CH, 573101J, 598667, 6006560, 6114141, 6Q0 698 151 A, 6Q0 698 151 A, 822-547-0, 8DB 355 018-801, 8DB 355 018-801, ADB01147, ADV184249, B1.G102-0732.2, B110924, BP-10492, BPVW-1019, BS-2903, C1T007ABE, CBP01147, FBP-1256, FDB1419, FK20031, FO 908081, GDB1414, JQ1012838, MDB2294, P 85 057, P 85 057X, P1-1380, P1-1380, P6753.00, PA-0935AF, PBP1419, PCP1494, QF66400, QP2814, QP2814C, RA.0778.0, RA.0778.1, SKBP-0011056, TX 13-59, V10-8179, V10-8179-1, WBP23581A| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23581.190.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 63 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |