1 785 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
1051172, 1170889, 1540.00, 16975, 182115, 182274, 19-3376, 21540.00, 22-0975-0, 2252501, 35138, 402B1147, 41 06 002 22R, 41 06 025 81R, 41 06 055 36R, 41 06 055 36R, 41 06 056 12R, 41 06 056 12R, 41 06 059 51R, 4106 055 36R, 453 420 07 00, 453 421 00 00, 453 421 00 10, 453 421 01 00, 60 91 6975, 601600, 6538, 82 01 377 565, 822-975-0, 8DB 355 025-471, 8DB 355 025-471, ADR164219, BP3662, BPA1540.00, FBP4392, FK10304, LP3286, LVXL1765, MDB3930, P 68 065, P14403.00, QP6120, QP6120C, RA.0994.0, RA.1146.0, RB2115, RB2274, SKBP-0011743| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22525.170.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 49 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |