1 714 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 495 073, 025 236 2016/PD, 025 236 2016/W, 0446605010, 04466-05010, 0446605020, 04466-05020, 04466-28110, 04466-58010, 04466-WY030, 10300163, 1047 02, 1047.02, 1050240, 1083-0302, 1083-0302, 12429, 13.0460-5814.2, 13046058142N-SET-MS, 13046058142N-SET-MS, 140323, 140649, 140813, 140989, 141033, 141209, 16652, 19-0462, 21047.02, 22-0451-0, 224563, 23620.165.1, 2362002, 24003z, 300163, 301812, 324563, 363916060403, 37401, 402B0020, 40797, 41861, 467.0, 467.0, 51-02-200, 51200, 5502224563, 572516CH, 572516J, 598812, 600 597, 601-20-3760, 6133374, 704-17183, 704-17183P, 704-17183X, 81 91 6652, 822-451-0, 8DB 355 017-331, 8DB 355 017-331, 8DB 355 029-621, 8DB 355 029-621, A70-0031, ADB31141, ADT342147, B1.G102-0663.2, B110895, BA2326, BBP1880, BL1960A2, BP-12429, BP3112, BP43040, BPTO-2002, BS-2712, C22031ABE, CBP31141, DBP371649, DP1010.10.0022, E110154, E410154, FBP-1376, FBP2184, FDB1649, FK2239, FO 924181, GBP104702, GDB3337, J3612030, J3612030, JCP1649, JQ1013298, KBP1880, MDB2546, MRP-2200, NB23620V02, NP1031, P 83 047, P11473.02, PBP0181, PBP1649, PCP1076, PP-200AF, QF89000, QP2562, QP2562C, RA.0568.0, SKTO-1019, T361A29, TX 13-62, V70-0031, WBP23620A| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23620.165.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 46 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |