3 261 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
23286272, 23286272, 35245, 84152472| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22334.180.2 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |