

7 202 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
025 250 0717/PD, 05P1738, 07.35.282, 1051036, 1051186, 113 811, 116042, 16837, 22-0957-3, 224798, 25007.168.1, 25007.968.1, 2500701, 30 11 6042, 30 91 6837, 302230, 324214, 37695, 402B0911, 5502224798, 5SP1738, 6120525, 79637, 822-957-3, 8DB 355 015-801, 8DB 355 015-801, 970 351 949 01, 970 351 949 04, 971 698 151 D, 971 698 151 E, 973.3, 973.3, ADV184261, FBP-2644, GDB2052, MDB3157, P 65 021, QP7047, QP7047C, SKBP-0011505| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 25007.168.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 94 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |