Застосування:
Оригінальні номери:
025 212 8217, 025 212 8217/PD, 08.34.193, 16633, 181685-202, 19-1373, 19-2952, 20 91 6633, 22-0644-4, 2344704, 23448.170.1, 3421 6 776 937, 3421 6 857 108, 3421 6 868 497, 37631, 402B0557, 502 034, 573744CH, 573744J, 660.4, 660.4, 822-644-4, 8DB 355 013-941, 8DB 355 013-941, BL2484A1, BP3509, BSG 15-200-018, DP1010.10.0341, FBP-1667, FDB4067, LP2068, MDB2961, P 06 056, P 06 056X, QP2690, QP2690C, RB1685-202, SKBP-0011121, WBP23447A| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23448.970.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |