2 383 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
116227, 1722 01, 1722.01, 182299, 21722.01, 22605.160.2, 2260501, 35177, 402B1339, 673004626, 77367718, 8DB 355 025-881, 8DB 355 025-881, ADL144230, BP3769, LP3311, MDB3942, NP3077, P 23 180, P16223.01, RA.1165.0, RB2299, SKBP-0011943| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22605.160.2 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Maserati |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Alfa Romeo |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |