1 454 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
0001431V002, 0001431V002000000, 0001431V003, 0001431V003000000, 0001431V004, 0001431V004000000, 02.35.246, 025 219 9915, 0705 02, 0705.02, 0705.02, 10300000, 10329, 1050261, 1170077, 12 91 6485, 13.0460-3979.2, 13046039792N-SET-MS, 13046039792T-SET-MS, 151-1818, 16485, 19-1113, 2134906, 21999.160.1, 2199901, 22-0341-0, 223344, 24052z, 2705.02, 300000, 302015, 323510, 350.0, 350.0, 363916060398, 37220, 402B0074, 407 934, 451 421 0010, 451 421 0110, 5000-1162, 5502223344, 55390, 571995CH, 571995J, 571995JC, 571995S, 598329, 6001240, 6113654, 6163600410, 704-00100, 810045, 822-341-0, 8DB 355 008-721, 8DB 355 008-721, ADB31019, ADU174202, B1.G102-0540.2, B111098, BA2217, BBP1679, BL1691A4, BP-10329, BPMB-1001, C1M019ABE, CBP31019, DBP221162, DP1010.10.0604, E100515, FBP-1133, FBP1674, FDB1162, FO 928781, GDB1365, J3600820, KBP1679, MDB2033, NB21999V02, P 50 038, P1-1195, P1-1195, P6053.02, PBP0167, PCP1105, QP1226, QP1226C, RA.0682.0, SKBP-0010073, TX 15-07, V30-8144, WBP21998A, WG1435900| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21999.160.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Smart |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |