1 720 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5853.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4605A041;MN116445;MR527868;X3311011 |
| Висота | 58.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2008, 2003, 2011, 2006, 2002, 2014, 2024, 2010, 2025, 2015, 2005, 1999, 2000, 2007, 2013, 2012, 2022, 2023, 2021, 2018, 2009, 2019, 2016, 2004, 2001, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Isuzu, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Bongo, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, Grandis |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.4 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |