| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7089.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34111163387;34111163953;34111164330;34111164331;34111164627;34111164629;34112157586;34112157587;34112157588;34116761278;34116761279;34116761280 |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2000, 1999, 2004, 1998, 2003, 1995, 2001, 2002, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |