| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7188.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 274331;31262705 |
| Висота внутрішньої накладки | 75.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2013, 2012, 2008, 2004, 2003, 2011, 2010, 2006, 2002, 2009, 2014, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |