
2 042 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Land Rover Discovery II 2.5 Td5 4x4 -- 10 P,15 P,16 P -- 11.1998 - 06.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3I006ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | ANR4582;SBD000380;SDB000380 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 91.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2004, 2002, 1999, 2000, 2003, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |