1 335 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
18547, 40206EE51A, BN-1796, BS-6556, ND2013K| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 U61 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |