



1 050 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
05654, 08.4931.10, 15724, 15802, 1630012, 1815202522, 19159, 19-2644, 19-2644SPORT, 202522, 23-0121, 24.0110-0186.1, 353611717540, 360406024500, 50 90 5654, 5010-0232, 5022669, 5022949, 5027464, 5272, 561451J, 5815202522, 6016514, 602530, 6052010, 6147 00, 6147.00, 6147.00, 6158215, 6442332, 800-121, 80-1553, 827011, 82B1297, 85GX 2A315 AB, 85GX 2A315 BD, 92032400, ADC1216, BBD4655, BDC3518, BDR1164.10, BG2332, BS 7363, BS-1470, BS-1470C, BSG 30-210-060, C4G005ABE, CD6232S, D6147.00, DDF232, DF033, DF1651, F1191P, F1191P, FO 2359, LVBD328Z, MDC410, NBD072, PRD5138, RT 1034, RT 1034-GL, RT 1034-GL T3, RT 1034-GL T5, RT 1034-GL T6, RT 1034-GL T9, SKBD-0023439| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 196 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 253 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |