1 699 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 B25, 09.5584.11, 09.5584.14, 103992, 10726, 142.937, 15530, 15530C, 16089, 1618877280, 186457, 19-0713, 19-0713MAX, 19-0713SPORT, 203227, 23-0347, 24.0124-0129.1, 24012401291-PCS-MS, 24012401291-PCS-MSP, 24012401291PR-PCS-MS, 24012401291-SET-MS, 24012401291-SET-MSP, 24371 E, 24371 V, 26MZ022, 313227, 3395510, 370.3065.20, 370.3065.52, 3958455, 4146389, 5010-0496, 561716CH, 561716J, 561716JC, 5815203227, 5815313227, 60-03-348, 60-03-348C, 6020-3227VK-SX, 6020-3227V-SX, 6027041, 603240, 60348, 60348C, 604-30-3600, 6110409, 61651AP, 6203 10, 6203.10, 6203.10, 709-11023, 715 521 7028, 800-347, 8120 50119C, 82B0221, 83 91 0726, 853033, 8DD 355 103-221, 8DD 355 103-221, 9072248, 9082169, 92062000, A32-80001, ADC0416V, ADM54341, AE0215, AND6487, B130114, BAR24129, BBD4997, BD0302, BD-3258, BDA1277.20, BDC3951, BG2779, BN-1068, BR 328 VA100, BR-4731-C, BS 8059, BS-2030, BS-2030C, BS3951, BS3951B, BSG 55-210-003, BV 8059, C33048ABE, CBR188, CD6496V, D6203.10, DBD496, DDF496, DDF496C, DF 250108, DF2704, DF302, DI-348, DI-348C, DP1010.11.0573, F32Z 1125 A, FO 2205, FR0171V, GA2Y 33 25X, GA4Y 33 25X, GA4Y 33 25XC, GA4Y 33 25XD, GA4Y 33 25XH, GA4Y 33 25XJ, GA5Y 33 25X, GA5Y 33 25XC, GA5Y 33 25XD, GDB124129, HPD 937, J3303048, J3303048, J3303048P, K000152, K200152, LVBD547Z, M330A48, M5701V, M5701V, M606-10, MDC666, NBD521, ND5012, PCD12352, PRD2136, QD8846, RN1061, RT 2076, RT 2076-GL, RT 2076-GL T3, RT 2076-GL T5, RT 2076-GL T6, RT 2076-GL T9, SKBD-0020225, TX 70-70, V511, WGR0496-1, YS8J 2C502 AA| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 227 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |