2 056 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
10 92 2156, 10 92 2158, 1110202, 141121, 1622809780, 17400, 1815203359, 19-1260, 19-1260MAX, 19-1260SPORT, 203359, 211 421 07 12, 22156, 22158, 23-0600C, 25873z, 361302040703, 401 051, 55546, 562212CH, 562212J, 562212JC, 5815203359, 60-00-0540, 60-00-0540C, 600540, 600540C, 6020-3358VK-SX, 6020-3358V-SX, 602302, 6042611, 6110672, 800-600C, 8DD 355 108-781, 8DD 355 108-781, 92115103, 92115105, A 211 421 07 12, ADU174336, B130563, BD-0812, BDC5414, BDR1998.20, BG3755C, BN-1082, BS-7788C, BS-7788HC, BSG 60-210-040, CD7252V, DBD1252, DBD1252C, DDF1252, DDF1252C, DF1600, DF4261, DI-0540, DI-0540C, DP1010.11.0840, FO 2922, MDC1616, P330-048, PBD4261, PCD10692, QD0087, QD0087HC, RD00473, RT 2933, RT 2933-GL, RT 2933-GL T3, RT 2933-GL T5, RT 2933-GL T6, RT 2933-GL T9, TX 72-91, V30-80047, WGR1252-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R99 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |