



2 783 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
1110785, 170609, 18103, 19-2231, 19-2231SPORT, 203436, 24013002391-PCS-MS, 24013002391-PCS-MSP, 24013002391-SET-MS, 24013002391-SET-MSP, 517124H500, 517124H500, 563006JC, 5815203436, 6020-9315K-SX, 6020-9315-SX, 6064461, 8120 43138C, 82B0784, 865253, 8DD 355 116-481, 8DD 355 116-481, 92203800, ADG043140, BBD5927S, BD-5127, BN-1550, BS-8290C, BSG 40-210-023, CD8111V, DDF2111C, DF6446, FBD530, FO 4147, HYU135, J3300525, K001080, K201080, MDC2312, N3300541, ND6051K, PCD12341, RD00539, RN1457, RT 20963, RT 20963-GL, RT 20963-GL T3, RT 20963-GL T5, RT 20963-GL T6, RT 20963-GL T9, SKBD-0022934, Y089-40| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T88 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 52.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |