1 641 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
01.97562, 08.9792.17, 1031133, 1110464, 1110475, 142.164, 14912 Y, 16-15 523 0017, 16-15 523 4117, 1619237680, 17155, 1815203931, 1815313963, 19-1276, 19-1276SPORT, 19-1904, 19-1904SPORT, 19-2236, 197312, 203931, 21299, 2143292, 221167, 24.0111-0101.2, 24011101012-PCS-MS, 24011101012-SET-MS, 2401110101B-PCS-MS, 2401110101BPR-PCS-MS, 2401110101BPR-SET-MS, 2401110101B-SET-MS, 24011101561PR-PCS-MS, 25851a, 25851z, 313963, 360406058000, 361302040828, 470.2415.00, 52681, 562184CH-1, 562184J, 562184JC-1, 562378J, 562378J-1, 5749, 5815203931, 5815313963, 60 92 1299, 6020-3931-SX, 6020-3963K-SX, 6020-3963-SX, 603922, 6042274, 6042276, 6055100, 6110044, 6613 00, 6613.00, 6613.00, 700 644, 702976BS1, 74972, 77 01 472 838, 77 01 713 008, 8120 25141C, 82 00 367 094, 82B0235, 8DD 355 112-361, 8DD 355 112-361, 9071388, 92142203, ADC1558, ADR164326, B130380, B130720, BBD5742S, BDC5297, BDR1960.10, BG3689, BN-1884, BS5297LS, BS-6280, BY 7695, C4R014ABE, C4R037ABE, CD7364S, CD7569S, D6613.00, DBD1364, DBD1569, DDF1364, DDF1364C-1, DDF1569, DDF1569-1, DF4227, DF4227BS, DP1010.11.1652, FBD319, FO 2609, GDB111101, K010287, MDC1681, NBD1299, PBD7013, PRD5301, PRD5316B, QD1271, R1004PCA, R1004PCA, REN152C, RT 3192, RT 3192BS, RT 3192BS-GL, RT 3192BS-GL T3, RT 3192BS-GL T5, RT 3192BS-GL T6, RT 3192BS-GL T9, RT 3192-GL, RT 3192-GL T3, RT 3192-GL T5, RT 3192-GL T6, RT 3192-GL T9, SKBD-0020240, TX 71-831, VKBD 1007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 744 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 82.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |