1 909 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
08.A038.10, 08.A038.11, 108535, 14914, 14914 V, 1642775980, 17413, 19-2296, 19-2296SPORT, 24.0112-0703.1, 24011207031PR-PCS-MS, 3145185, 33 10 6336, 42431 30260, 42431 53010, 42431 53010, 42431 53011, 42431 53011, 5483, 562830CH, 562830JC, 58153145185, 6020-1594-SX, 6045094, 6752 00, 6752.00, 6752.00, 709-17111, 8120 131037, 82B0454, 861255, 8DD 355 114-931, 8DD 355 114-931, 92170803, A70-40007, ADC0188, ADT343108, AE0513, AND6399, BBD5775S, BDC5142, BDR2020.10, BG3907, BN-1633, BS 7690, BS-8104C, BV 7690, C42014ABE, CD7499S, D6752.00, DDF1499, DDF1499C, DF4509, FO 4160, J3312036, J3312040, LVBD1614, MDC1461, ND1038K, PRD5193, RT 1349, RT 1349-GL, RT 1349-GL T3, RT 1349-GL T5, RT 1349-GL T6, RT 1349-GL T9, SKBD-0022151, WGR1499-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 339 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 63.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 307 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |