



1 931 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
015 523 0042, 015 523 0042/PD, 02.35.559, 08.C065.11, 10 10 4951, 103539, 104951, 1110573, 1363209000, 145043, 15115 V, 18152033130, 18153133130, 18465, 19-3240, 19-3240SPORT, 2033130, 24.0112-0213.1, 24011202131-PCS-MS, 24011202131PR-PCS-MS, 24011202131-SET-MS, 24112527781-PCS-MS, 24112527781PR-PCS-MS, 24112527781-SET-MS, 3133130, 361302040715, 400.5511.20, 409 330, 447 423 00 12, 447 423 04 12, 45811, 45811C, 563262JC, 58152033130, 58153133130, 6067885, 61-00-0531, 61-00-0531C, 610531, 610531C, 6106329, 6110829, 61616 00, 61616.00, 61616.00, 8120 23151C, 82B1323, 873637, 8DD 355 122-441, 8DD 355 122-441, 9072365, 9082457, 92272703, A 447 423 00 12, A 447 423 04 12, ADC2805, ADU174371, AE1013, AND6983, B130755, BBD5387, BDA2778.10, BDC6169, BG4811C, BN-1735, BR 077 SA100, BR-10060-C, BS-6352, BS7809, BS7809B, BS-9296, BS-9296C, BSG 60-210-048, BV 6107, C4M061ABE, C4M061ABE-P, D61616.00, DDF2764C, DF 155111, DF6788S, DP-0531, DP-0531C, K011773, LVBD1807, M2097P, M2097P, MDC2658, MER326, NBD1946, P331-144, PCD19702, PRD5474, QD6721, RN2240, RT 12078, RT 12078-GL, RT 12078-GL T3, RT 12078-GL T5, RT 12078-GL T6, RT 12078-GL T9, SKBD-0023465, TX 73-43, V30-40062| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D12 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр маточини | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |