



1 627 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
015 523 0016/PD, 02.35.577, 08.B348.41, 08.B348.4X, 10 10 4852, 103517, 104852, 1110784, 142.1776, 15020 V, 15020 X, 18152033126, 18153133126, 18300, 19-2887, 19-4724, 2033126, 23-1463C, 24.0110-0382.1, 24011003821PR-PCS-MS, 24011003821PR-PCS-MSP, 24011003821PR-SET-MS, 24011003821PR-SET-MSP, 246 423 01 12, 3133126, 360406114101, 360406114102, 361302040707, 400.3691.20, 400.3691.52, 408 557, 45750C, 563140JC, 58152033126, 58153133126, 5914, 6066344, 61-00-0503C, 610503C, 6110732, 61523 00, 61523.00, 61523.00, 800-1463C, 80-1607, 8120 231032C, 82B1027, 8DD 355 119-421, 8DD 355 119-421, 9072522, 9082069, 92254903, A 246 423 01 12, ADC1677, ADU174364, AND6825, B130779, BBD5326, BD-0106, BDC6076, BDR2703.10, BN-1681, BR-10055-C, BS7510, BS7510B, BS-9196, BS-9196C, BSG 60-210-075, BV 6012, C4M053ABE, C4M053ABE-P, CD8486S, D61523.00, DDF2486C, DF1668, DF6634, DP-0503C, FR0835, LVBD1793, MDC2521, MER332, NBD1885, PCD14072, PRD5493, QD6535, QD6535HC, RN1703, RT 12033, RT 12033-GL, RT 12033-GL T3, RT 12033-GL T5, RT 12033-GL T6, RT 12033-GL T9, SKBD-0023177| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A04 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |